Prague FLASH Festival 2017

V poslední březnový den ožije pražské Výstaviště taneční hudbou: Prague Flash Festival, největší indoor EDM akce sezony, je připravena k odstartování.

31.března   19:30 Výstaviště Praha

Po uspořádání prvního Smash The House Festivalu v Evropě představuje společnost Flash Events další monstrózní akci: Prague Flash Festival, který se uskuteční 31. března 2017 na Výstavišti (Křižíkovy pavilony B). 

Excelent je oficiálním partnerem akce - a pokud si chcete užít VIP zážitek, máte jedinečnou možnost. Exkluzivní VIP zóna s limitovanou kapacitou je určena pro všechny, kteří hledají na akci vyšší komfort: oddělený vstup, šatnu, bar, speciální výhled na stage a welcome drink v ceně. VIP vstupenky vyjdou v předprodeji na 1500, na místě na 2000.

Headlinerem akce je Headhunterz, kterého na stagi doplní třeba Kill the BuzzMightyfoolsMARNIK nebo MORGANJ. Lokální scénu zastoupí Richard ReynoldsNick HardinMANENE a ILLYA, plus rezidentní DJs Chris Nine & Mc Luke S.

31.03.-01.04. 19:30
VstupenkY: 590 czk v předprodeji, 700 czk na místě
Výstaviště Praha

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>