FFT SLOPESTYLE 2017 - SVĚTOVÝ SLOPESTYLE V ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Největší slopestyle závod v ČR již v sobotu 15. 7. v Ústí nad Orlicí v místním FFT Bike Parku. Doraž a staň se tak součástí super westernového mejdanu. Bikeři z celé Evropy, super atmosféra, soutěže pro diváky, závod pro děti a další! Prohlédněte si zbrusu novou trať. Těšíme se na vás, vidíme se v sobotu!

15.července   13:00 Ústí nad Orlicí

Další povedená biková akcička se chystá v Ústí nad Orlicí na sobotu 15. 7. 2017

FFT Slopestyle 2017 se pojede již po deváté. Letos se máte opravdu na co těšit. Pro bikery je připravena kompletně nová trať s největší lávkou, jaká kdy v ČR byla na slopestyle závod postavena. Její výška je neskutečných 7m a převlečena bude do nového westernového Saloonu. Na akci je vstup zdarma. Pro děti do 15 let jsme si připravili novinku v podání pumptrack závodu o věcné ceny, který vypukne od 12 hodin. Skvělý zážitek dětem umocní vyhlášení vítězů společně s vyhlášením výsledků hlavního závodu před zraky všech přítomných, tak hurá do toho! Těšit se můžete také na westernové městečko, točené pivko,sexy tanečnice a hostesky.

tn_plakat17final_web-original

Hlavní slopestyle závod je připraven na třináctou hodinu, kdy práskneme do kostelní věže a spustíme kvalifikaci. Nejlepší kvalifikovaní nájezdníci se utkají ve finálových jízdách o prize money v hodnotě 80 000 Kč s pozvanými ridery z celé Evropy. Na letošní ročník jsme změnili best trick contest, který se bude vyhlašovat pouze v rámci celého závodu, a to jak z kvalifikace, tak finále. Přijďte všichni včas už na kvalifikaci, abyste viděli ty nejlepší triky!

Na večer je připravena after party, která proběhne od 20 hodin v klubu Popráč. Bujaré bikové veselení obohatí taneční skupina Flow svým vystoupením. Těšit se můžete také na dva výborné DJs, a to DJ LU2 a DJ Lucky Boy, kteří Vás nenechají chladnými až do ranních hodin.

Pro detaily a více informací sledujte Facebook událost nebo web www.fftbikepark.com

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>