Grand Prix Beroun 2016

Sobota 25. června bude nabitej od rána až do pozdních hodin. Sedmej ročník skate festivalu Grand Prix Beroun slibuje maximální zážitek. Program na víkend vtěsnanej do jedinýho skvělýho dne.

25.června   09:00 Skatepark Beroun

Mezinárodní série World Cup Skateboarding si svoje zastávky pečlivě vybírá; jde ostatně o jednu z nejprestižnějších soutěží, která s sebou vozí absolutní světový elity. V okamžiku, kdy se nějaká akce zařadí do jejího programu, automaticky přitáhne stovky návštěvníků z širokýho okolí. Závody WCS jsou totiž zárukou kvality. Grand Prix Beroun má tohle privilegium od roku 2015 – jako jedna z pouhých tří evropských zastávek.

Historicky sedmej ročník berounskýho závodu bude tentokrát vůbec největší v celé historii. Organizátoři přislíbili účast řady hvězd, včetně vítězů World Cupu, mistrů světa a medailistů z X-Games. Prize money se letos vyšplhá až na 250 tisíc korun, takže v sázce je opravdu hodně.

Oficiální event sice začíná až 25. června, doporučujeme ale přijet už o den dřív; brány skateparku se totiž otvírají už v devět ráno. Soutěží se ve čtyřech kategoriích (AM, Pro, Girls, Best Trick). Závody trvají celej den, od sedmi potom přichází na řadu nabitá afterparty. Ta se ponese v hip-hopovým duchu: vystoupí James Cole + Doemixxx, Refew a speciální kombo Vladimir 518 + LA4 + Mike Trafik. Končí se až ve dvě ráno. Jo, a vstup je zadarmo.

Veškerý potřebný info o Grand Prix Beroun najdeš na oficiálních stránkách akce.

25.06.-26.06. 09:00
Festival je pro všechny zcela zdarma
Skatepark Beroun

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>