Soldier Dan Hanka: Všechno nebo nic

Stojíš před čerstvě postaveným, nepokořeným skokem a víš, že když to nedáš, tak se rozsekáš na hadry. A stejně skočíš. Tak to vidí Dan Hanka, testovací jezdec eXcelent Soldiers.

Délka článku: 1 min
Recenze

eXcelent Soldiers začínaj v pátek odpoledne, v Deštném ale pořádně zhoustla atmosféra už o den dřív. Testovací jezdec Dan Hanka stojí na rozjezdu. Před ním se tyčí letošní edice obřího kickeru, kterej má už po šestý přitáhnout do Deštnýho světovou freeski špičku.

Skok je před závodem potřeba prověřit a právě to je úkol pro testovacího jezdce. Žádný závody by prostě nebyly, kdyby Dan nesebral dost odvahy a neskočil do prázdna.

Letos počasí závodům moc nepřálo, takže stavba skoku se vzhledem ke skromný sněhový nadílce musela stihnout v extrémním čase. Ještě těsně před skokem se kicker Danovi měnil před očima. 

Zapni si v neděli přímej přenos finálovýho kola, kterej bude exkluzivně na eXcelentmagu, a sleduj, jak se Danovi bude dařit ve světový konkurenci.

Fotogalerie

Nejčtenější

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>