Rapmasters v Budějovicích: Párty v obrazech

Velkolepá tour Rapmasters se blíží ke konci. Podívejte se na naše fotky z Budějovic!

Délka článku: 2 min
Recenze

Zastávka Rapmasters Tour na jihu Čech začala v pátek 30. října už v dopoledních hodinách na Hlavním nádraží v Praze. Právě tady se sešla obrovská parta BiggBoss Family & Friends, pro kterou byl nachystán celý vagón v dopravě rychlíku do Českých Budějovic. Všichni dorazili ve skvělé náladě, plni elánu na další show. Ihned po příjezdu se vytvořil průvod s černými vlajkonoši v čele a celá výprava se přesunula do Streetmarket shopu, kde už byl připraven prodej merche a autogramiáda všech účinkujících.

bd2k1349-original

Českobudějovičtí si nenechali výjimečnou příležitost ujít a během chvíle to uvnitř obchodu i venku kolem něj vypadalo jak ve včelím úle. Bar na dvoře metal drinky a blesky fotoaparátů sypaly světelnou smršť. Na zahřátí dost dobrý.

Po sedmé hodině se dění přesunulo do kulturního domu Gerbera, místa konání večerní show. Zatímco v hlavním sále vyrostla obří stage a bary, v horním patře s ochozem se zabydleli VIP hosté a nejbližší přátelé labelu. 

bd2k1424-original

Line-up do Budějic doburácel v takřka nezměněné sestavě; jedinou výjimkou bylo speciální vystoupení bratrského dua Ježíš táhne na Berlín. Zařadit je do nějakého žánru není zrovna snadné, ale podle oficiálních stránek se snaží propojovat atmosférické a euforické beaty s kytarami, elektronikou i poezií. Jako zpestření super.

bd2k1476-original

Hlavní blok jako obvykle odpálili DJ WICH, LA4 a Refew. Všichni ve skvělé náladě. Prostor před nimi se rychle plnil a fanoušci dávali najevo jasnou podporu. 

bd2k1567-original

Následovali WWW a Hugo Toxx, který opět znamenitě propojil svou část s Jamesem Colem. Fanoušci trhali strop, když slyšeli pecky Supercrooo. 

bd2k1898-original

V ten moment už Gerbera praskala ve švech a přáli bychom vám slyšet ten mazec, když se ozvalo: “Řekni James Cole”. 

bd2k1941-original

Po Jamesovi přišlo vyvrcholení celého večera s PSH a BiggBoss showcase. 

bd2k2067-original

Vlajky vlály, dav šílel, Orion, 518 a Mike T byli opět ve špičové formě, základy Gerbery se na stupnici 0 až 10 Richterovy škály otřásaly asi tak na patnáctce. 

bd2k2158-original

Došlo i na pěstování němectví.

bd2k2307-original

Afterparty se rozjela hned po show a všichni si vychutnávali akci až do samotného konce v ranních hodinách. Celá parta se pak odebrala zpět na nádraží, kde opět čekal vlak směrem do Prahy. Světla zhasla, vlak se pomalu rozjel do tmy a byla slyšet už jen kola dusající zpátky domů.

bd2k2394-original

Teď zbývá už jen jedna zastávka - Brno. Stylově v pátek 13. (listopadu) v Sonu. Vidíme se tam!

Souvisejíci akce

Nejčtenější

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>