Finále RAW a Rae Sremmurd: Fotky a video z víkendu

Poslední listopadový pátek jsme se museli rozdvojit a vyslat jednotky zároveň do Lucerny i na Letnou. Výsledek ale stojí za to...

Délka článku: 1 min
Recenze

"Hele," zahájila naše produkční jednotka konverzaci někdy začátkem minulého týdne, "potřebujeme vyslat fotografa v pátek do Lucerny. Je další Jukebox, hrajou tam Rae Sremmurd." 

"No fajn," zněla reakce, "jenže v pátek je na Letný finále Raw Art Wrestling a my chceme stihnout obě akce. Co s tím?" 

"Hm. Tak se prostě rozpůlíme," padlo nakonec finální rozhodnutí. A tak se taky stalo. Z Rae Sremmurd máme dokonce i video, hele:

A tady jsou fotky. Všimněte si celkové atmosféry, která z nich sálá: pot, vydýchanost, ruce ve vzduchu a skvělej zážitek. A srdíčko. Přeškrtnutý.

exc-jukebox-01-original

exc-jukebox-05-original

exc-jukebox-08-original

exc-jukebox-07-original

exc-jukebox-14-original

Zatímco návštěvníci Lucerny tancovali jako blázni do hip-hopových beatů, na druhé straně řeky, v areálu bývalé tenisové haly VýLetná, excelovali kreslíři. Koncept Raw Art Wrestling (RAW) už podruhé v řadě zkombinoval systém sportovního play-off s urban street artem. Výtvarníci se chopili digitálních štětců, sudí začali odpočítávat a jelo se na čas. Nakonec jsme se dozvěděli i jméno celkovýho vítěze - stal se jím Longiy. Organizátoři si radí tohle jméno zapamatovat. Souhlasíme.

raw-3-original

raw-5-original

raw-6-original

raw-7-original

raw-11-original

raw-13-original

Souvisejíci akce

Nejčtenější

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>