Velké finále Raw Art Wrestling 2017

Souboj štětců, fix, sprejů a digitálních tabletů čeká závěrečné kolo. Nejlepších osm borců ilustrátorské soutěže Raw Art Wrestling se probojovalo až do finále, které se uskuteční 1. dubna v prostorách pražského Ogilvy.

01.dubna   14:30 Ogilvy

Timing letošního finále je prakticky dokonalej: studio  DRAWetc . totiž slaví  15 let existence . A na co se tedy můžeme těšit?

Soutěž Raw Art Wrestling má dvě části:  analogovou  a  digitální . V každé z nich už zůstávají pouze čtyři finalisti, kteří si to rozdají o závěrečnou trofej. Hlasovat bude nejen porota ( Lee Bofkin, Vladimír Strejček, Vladimir 518, Michal Suchánek, Marek Linhart ), ale i diváci (ti mají mimochodem  vstup zadarmo ).

Přečti si taky Vladimír Strejček: Jsme řemeslníci, ne umělci

" V semifinále se ukázalo 20 ilustrátorů, to byla hodně velkolepá jízda. Všichni předvedli svůj talent a osm z nich postoupilo do finále. Kromě souboje o vítěze analogu a digitálu nás čeká Drink & Draw , aukce obrázků, filmový kvíz, výstava ilustrací, VR exhibice, diskuse ke komiksu Kytice a řada přednášek , " láká Hanina Větrovcová, organizátorka RAW.

Finalisti Raw Art Wrestling (analog)

Finalisti analogové soutěže : Tomáš Staněk, Jakub Gajdošík, Jan Gruml, Dalibor Krch

Finalisti Raw Art Wrestling (digitál)

Finalisti digitální soutěže : Ondřej Dufek, KOMZ, Jakub Vykoukal, Tomáš Duchek

Podmínky finálového kola se od těch předchozích trochu liší. Osm statečných už zná vybraná témata, neví ale, které připadně konkrétně právě jim - o tom se bude losovat až na místě. Jako u zkoušky . Živé finále před zraky diváků pak bude trvat 90 minut. 

Přečti si taky Jak se letecký inženýr z Tádžikistánu dostal k práci pro Marvel

Program akce:

14:30 otevíračka
15:00 přednáška - Adolf Lachman (CZ)
16:00 přednáška - Miki Montillo (SP)
17:00 přednáška - Branko Jelínek (SK)
18:00 přednáška - Studio DRAWetc. (Vladimír Strejček, Petr Fašianok) + debata o Kytici (Delarock, Karel Cettl, Tomáš Motal, Dominik Miklušák)
19:30 Drink & Draw + pohybovky
20:00 exhibice VR drawing (virtuální realita)
20:30 aukce obrazů 
21:00 vyhlášení témat + start finále (90 minut)
21:30 doodle quiz
22:30 hlasování (porota + návštěvníci)
23:00 vyhlášení vítězů
00:00 the end

01.04.-01.04. 14:30
VSTUP ZADARMO

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>