Ynspirology 2016

Lidí, kteří mají dobrý nápady, je spousta – a čím víc se jich sejde na jednom místě, tím větší je šance, že předají svoje zkušenosti dál. Takovej je cíl prvního ročníku konference Ynspirology, kterou pořádá tým Yemiho A.D. ve spolupráci s O2. Excelent bude u toho.

10.září   10:00 Metropole Zličín

Sobota 10. září bude ideálním dnem pro výlet na Zličín, kde stojí obří nákupní centrum a před ním se rozprostírá prostor velkej jako fotbalový hřiště. Právě tam vyroste provizorní 'městečko' z lodních kontejnerů, kde se bude konat premiérový ročník Ynspirology. Kapacita je až pět tisíc lidí, takže se nikdo nemusí bát, že by se nevešel.

Yemi A.D. a jeho crew pojali tuhle akci jako monumentální přehlídku těch nejvýraznějších osobností z česko-slovenského online světa; před Metropolí Zličín se tak představí více než tři desítky youtuberů, umělců, hudebníků a sportovců. Virtuální herna? Check. Street-artové workshopy? Check. Škola parkouru, fórum nejlepších youtuberů, koncerty...? Triple check.

(Co se koncertů týče, mohl by line-up Ynspirology závidět nejeden zavedenější festival: představí se třeba PSH, Republic of Two, Lake Malawi nebo VR/Nobody.)

Projekt Ynspirology navazuje na stejnojmenný YouTube seriál, který se vydává za inspirací do různých koutů světa. Teď přichází čas koncentrovat tuhle sílu na jedno místo. A protože celá akce je už z principu dost #posvýose, nemůžeme u ní chybět. Stav se na pivo a nech se inspirovat od lidí, kteří dokazují, že mají co říct.

10.09.-10.09. 10:00
KUPUJ VSTUPENKY TADY
Metropole Zličín

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>