Teniskology 2

Módním diktátům sice nefandíme, ale je nám jasný, že urban kultura se nedělá v kanadách. Tenisky jsou součástí městskýho dress code zhruba od doby, kdy americkou popkulturní mapu obsadil Jerry Seinfeld. A teď se v Praze chystá akce, na který se můžeš vybavit teniskama na pár dekád dopředu.

21.října   14:00 Pragovka (Areál Strojírny)

Akce Teniskology 2 je největší svého druhu ve střední Evropě; už podruhé se v Praze sejdou všichni, kteří potřebují dovybavit šatník na sezonu a nový boty rovnou „zajet“ na večerních koncertech. Místem konání je naše oblíbená Pragovka na Kolbenově ulici.

Připraveno bude více než 3000 metrů čtverečních plných nových kolekcí, limitovaných edicí a kompletních nabídek od všech možných i nemožných značek. Od největších hráčů na trhu až po raritní kousky, který jinde prostě neseženeš.

Plus, samozřejmě, doprovodný program. Po náročným dni (obejít všechny stánky a vybrat si ty správný tenisky za půl hodiny prostě nestihneš) pak přichází party: na pódiu se vystřídají třeba Rytmus, Majk Spirit, Indy & Wich, Vladimir 518 nebo NobodyListen. Mezi koncerty doporučujeme skočit na Excelent a dát si lehčí chillout. Na takové akci samozřejmě nesmíme chybět.

O správnou atmosféru se postarají guruové streetové scény v čele s Adamem Bakayem nebo Jozefem ‘Dodo‘ Dianem z I Love Porno. A nejlepší je, že celá akce je roztažená přes dva dny, takže kdo přijde v pátek, může odejít až v neděli. Někdy nad ránem.

21.10.-22.09. 14:00
KUPUJ VSTUPENKY TADY
Pragovka (Areál Strojírny)

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>