Lakai Rides on Ambassadors 2016

Skejťácký léto je letos opravdu nabitý. Vedle Grand Prix Beroun a Excelent Mystic Sk8 Cup se podíváme i na čtyřdílnou akci Lakai Rides on Ambassadors, která vrcholí 3.9. v Praze na Čerňáku.

03.září   10:00 Skatepark Praha - Černý most

Lakai Rides on Ambassadors se od jiných skate večírků liší v jedné podstatné věci: jde totiž o soutěž pro amatéry. Pokud se tedy kromě přehlídky světových špiček chceš zaměřit i na lokální scénu a podpořit talentovaný ridery, kteří na svůj velkej průlom teprve čekaj, tohle je tvoje šance. (Což samozřejmě platí i pro případ, že na prkně jezdíš sám/a).

Celá série startuje už 4. června ve skateparku v pražských Vysočanech; následně se stěhuje do Jihlavy (16.7.) a Hradce Králové (20.8.). My se ale budeme soustředit primárně na závěrečnou akci na Černým mostě, a to hlavně proto, že na ní nebudou chybět live DJs a taky Excelent Night Mission: večerní mapping a ilustrační show na minirampě přímo během exhibičních jízd. O tenhle zlatej hřeb se samozřejmě postarají borci z DRAWetc.

photo-1462685214503-3dd4249035cb-origina

Samozřejmostí jsou doprovodný aktivity jako hudba, jídlo, pití, hadry, workshopy, Excelent beer point a další věci, bez kterých by podobný akce smrděly nudou. Harmonogram závodů je jednoduchej: od desíti do půl dvanáctý probíhá registrace jezdců, která stojí pade. Od dvanácti startujou jízdy v pěti kategoriích. Vyhlášení je v sedm večer. A pak už začíná party. Vítěz celé série dostane sponzorskou smlouvu od Ambassadors, na každé zastávce je navíc prize money 45 tisíc. 

03.09.-03.09. 10:00
VStup na akci je zdarma
Skatepark Praha - Černý most
skatepark černý most  ukázat na mapě

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>