Designblok 2016

Na pražský Výstaviště se po roce vrací největší česká přehlídka designu. Letošním tématem je sport, a jestli se ti tyhle odvětví zdají nespojitelný, tak věř, že je to přesně naopak. Pro důkaz už si ale musíš přijít sám.

27.října   10:00 Výstaviště Holešovice

Setkání designových nadšenců má dlouhou tradici; pražskou kulturní mapu zdobí už skoro dvacet let. V současnosti je dokonce největší podobnou akcí ve střední Evropě. Nové kolekce, nápady a instalace letos předvedou více než dvě stovky firem a umělců. Spousta exponátů navíc vznikne přímo pro Designblok.

Kompletní program včetně vyčerpávajícího výčtu všech zúčastněných najdeš na oficiálních stránkách; je jich tolik, že si ty nejzajímavější vybírat netroufáme. Místo toho tě raději pozveme na pivo – tím oficiálním je totiž letos Excelent.

designblok plakát

To znamená spoustu barů, chill out zónu, ale taky třeba celou redakci magu (můžeme zajít na jedno). Těšíme se jak na výstavní bloky, tak samozřejmě i na večerní parties - vypadá to totiž, že koncem října bude v Holešovicích opět veselo.

27.10.-31.10. 10:00
Lístky koupíš tady
Výstaviště Holešovice


cover foto: prague.eu

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>