Colours of Ostrava 2017

Co se multižánrových festivalů týče, je Colours sázkou na jistotu. Loni se ostravský svátek hudby dokonce dostal mezi 10 nejzajímavějších fesťáků Evropy podle Guardianu. Na co se můžeme těšit letos?

19.července   12:00 Dolní oblast Vítkovice

Loňský patnáctý ročník našeho nejoblíbenějšího fesťáku se povedl - počasí sice mohlo být lepší, ale i tak jsme si celej víkend maximálně užili. Jak na hlavních scénách, tak i na té elektronické, u Excelent chillout zóny. Letos se na Colours chystáme znovu a organizátoři dělají všechno pro to, aby to bylo zase nezapomenutelný.

Veškerý potřebný informace najdeš na oficiálních stránkách akce; krátkej přehled těch největších lákadel ale můžeme naťuknout i tady. Přijedou třeba Jamiroquai, Alt-J nebo Imagine Dragons; fanoušky elektroniky zase lákají Moderat, legendární Justice nebo třeba Christian Löffler.

Dál tu máme australské pop rockové legendy Midnight Oil, geniální dámskou sekci ve složení LP, Birdy, Norah Jones... a vůbec, přesvědčte se sami. Samozřejmostí je i obrovský kotel doprovodných akcí, lokální scény a nejhezčí industriální areál v republice. Sraz 19. července před bránou, jo?

19.07.-22.07. 12:00
vstupenky zde
Dolní oblast Vítkovice

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>