Beats for Love 2017

Pátý ročník největší taneční party v ČR je na programu mezi 5. a 8. červencem. Beats for Love letos lákají doposud nejnabitějším programem...

05.července   15:00 Dolní oblast Vítkovice

Velkolepá oslava taneční hudby s názvem Beats for Love odstartovala v roce 2013 a hned inaugurační ročník přitáhl pětadvacet tisíc návštěvníků; loni už to byl dvojnásobek, a letos se dá očekávat ještě větší rodeo. Stačí se podívat na line-up.

Do areálu dolních Vítkovic, kde později proběhnou i Colours of Ostrava, totiž přijede sám Norman Cook aka Fatboy Slim, jedna z největších rave legend a de facto zakladatel moderní britské taneční hudby (spolu s The Prodigy). 

Z britských ostrovů vůbec letos dorazí početná 'zásilka'; v Ostravě se představí i taková esa jako Wilkinson, Sigala nebo Danny Byrd. Hlavní stage poctí svojí přítomností ještě třeba nizozemští horrorcore rappeři Dope D.O.D., klasici N.O.H.A. nebo Marpo

Kompletní program se teprve finalizuje, už teď je ale jasné, že ve Vítkovicích vyroste osm stagí (zaměřených třeba na EDM, techno, house, D'n'B, ale i reggae a jungle) a večírek potrvá čtyři dny. Bližší info najdeš na oficiálních stránkách akce. Excelent bude u toho. Těšíme se!

05.07.-09.07. 15:00
Vstup od 517 kč (info zde)
Dolní oblast Vítkovice

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>