eXcelent Soldiers 2016

Největší freeski událost ve střední Evropě je tu! Už 4. března se na svahu v Deštný v Orlických horách sejde světová elita. Šestý Soldiers překonávaj dosavadní laťku.

04.března   16:00 Skiareál Deštné v Orlických horách

Páteční tréninky v deštenským skiareálu startujou už v 9 ráno, slavnostní zahájení Soldiers 2016 je ale naplánováno až na večer (20:00). A rovnou následuje pořádná party, kterou svýma DJ setama rozproudí NETSKY a NobodyListen.

Hlavní den Soldiers je neděle - od dvou do čtyř probíhá kvalifikace, od pěti do sedmi finále, pak slavnostní vyhlášení. Organizátorům se letos podařilo sehnat skutečnou freeski špičku. Představí se závodníci z deseti zemí, včetně Vincenta Gagniera, vítěze loňskejch X-Games.

Na magazínu se samozřejmě budeme Soldiers intenzivně věnovat - můžete se těšit na rozhovor o začátcích a vývoji akce s šéfem Hanzi Prouzou, videa nejčastějších triků i s návodama a tipama na jejich provedení, live streaming ze samotnýho závodu a samozřejmě i velký závěrečný video. 

04.03.-06.03. 16:00
ZÁVODY JSOU ZDARMA.
LÍSTKY NA PARTY SEŽENEŠ TADY.
Skiareál Deštné v Orlických horách

Tohle tě bude zajímat

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>