Štěpán Fok: dirigent talentů

Lyžař, tanečnice, DJ a umělkyně. Všechny tyto talenty dostal na starost režisér Štěpán Fok Vodrážka, aby je spojil do unikátního videoklipu. Sleduj, zda se mu to povede.

Délka článku: 1 min

Projekt Po svý ose spojuje pět umělců, kteří se pro pivní značku eXcelent rozhodli vytvořit něco, co tu ještě nebylo. Unikátní hudební video, ve kterém hudba ovládá obraz, chodníky hoří uměním a free skiing pronikne do Prahy. A celému tomu velí režisér Štěpán.

NATÁČENÍ JAKO DROGA

“Nejvíc mě motivuje touha překonávat sám sebe a dokazovat si, že na to mám,” vysvětluje Štěpán. Nepotřebuje žádnou motivaci zvenčí, kupředu ho posouvá jeho vlastní snaha pořád se zlepšovat. Neexistuje úkol, kterej by pokládal za ztrátu času, neexistuje odfláknutá práce nebo příliš složitý zadání. “V životě mě nejvíc děsí to, že ustrnu na jednom místě, takže posouvat se dál a zkoušet nový věci je pro mě nutností,” přiznává.

Štěpán Fok

Projekt Po svý ose do tohohle myšlení přesně zapadá. “Největší výzvou bylo nezklamat důvěru, která mi byla svěřená. Málokdy se vám poštěstí dělat si věci vyloženě po svym. Navíc tenhle projekt obsahoval scény, který se nedaly opakovat, museli jsme je zachytit hned napoprvý,” prozrazuje Štěpán. “O to větší to byl adrenalin. Myslím, že tahle syrovost a energie se do výslednýho videoklipu krásně promítla.”

Kromě Štěpána se do projektu Po svý ose pustili ještě čtyři další talenti, umělci a sportovci, kteří se chopili zadání s kreativitou sobě vlastní a posunuli se s eXcelentem zase o kus dál. Jak se jim to povedlo můžeš čeknout po Vánocích, zatím se seznam s jednotlivýma aktérama.

Nejčtenější

Sledování excelentních akcí

„Cože, ono už to bylo?“ Díky možnosti sledovat akce se o všech nově oznámených koncertech, výstavách a festivalech dozvíš včas.

>